Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

Peeling ciała

Cena zabiegu: 80 zł

Peeling ciała - złuszcza naskórek, odżywia oraz natłuszcza skórę, dzięki czemu staje się ona gładka i przyjemna w dotyku. Poza tym, peeling pozwala dotlenić tkanki, pobudzić regenerację komórek, poprawić krążenie krwi, a także wzmocnić strukturę skóry.
Peeling warto wykonać co najmniej raz w miesiącu. Jeśli skóra jest szorstka, pozbawiona zdrowego kolorytu – to znak, że należy wykonać ten zabieg pielęgnacyjny.

Body wrapping

Zabieg wyszczuplający, redukujący cellulit.

Cena zabiegu: 200 zł

Body wrapping - czyli foliowanie ciała, to zabieg, który polega na zaaplikowaniu na skórę preparatu ujędrniającego, wyszczuplającego lub antycellulitowego i owinięciu jej folią spożywczą. Body wrapping stosowany jest, aby pobudzić krążenie w układzie krwionośnym i limfatycznym. Ciepło, które wytwarza się pod folią ma również działanie otwierające pory. Substancje aktywne zawarte w kosmetyku mogą szybko wniknąć w głębokie warstwy skóry przywracając jej jędrność i napięcie, likwidując obrzęki, cellulit i oczyszczając skórę z toksyn.
Po zabiegu skóra jest mocno dotleniona i zyskuje zdrowy koloryt. Foliowanie można zastosować na całe ciało, lub poszczególne partie dotknięte cellulitem. Może być także stosowany, aby ujędrnić piersi. Regularne stosowanie może przyczynić się do zmniejszenia obwodu brzucha, ud lub pośladków.

Zabieg regenerujący

Cena zabiegu: 190 zł

Zabieg regenerujący – przeznaczony dla osób, których skóra wymaga intensywnej regeneracji i odżywienia. Zastosowane w nim składniki podwyższają napięcie skóry, czynią ją miękką i gładką. Dodatkowo zabieg ma działanie aromaterapeutyczne – odpręża, wycisza i relaksuje.
Zabieg składa się z peelingu, który dokładnie oczyszcza i wygładza skórę, maski o działaniu ujędrniającym, oraz odżywczego balsamu na całe ciało.