Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych. Zabieg polega na przyklejaniu pojedynczej rzęsy sztucznej do rzęsy naturalnej. Rzęsy po zabiegu są idealnie odseparowane, nie są posklejane i nie mają grudek. Założone rzęsy są bardzo lekkie i nie powodują uczucia dyskomfortu. Czas zabiegu to około 90 minut i jest zależny od wybranej metody.

Przed zabiegiem nie należy pić kawy, przyjmować substancji pobudzających aby nie prowokować drgania powiek, gdyż może to przedłużyć czas wykonywania zabiegu lub go nawet uniemożliwić. Ponadto nie wolno używać zalotki do rzęs. Unikać kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, protein oraz kwasów. Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny je zdjąć przed zabiegiem.

Po zabiegu zmywamy oczy nie używając klasycznych wacików bawełnianych, gdyż pozostawiają one na rzęsach włókna oraz mogą spowodować wyrwanie rzęsy. Należy również unikać zbyt ciepłych miejsc np. sauna, solarium. W ciągu pierwszych 24 godzin po zabiegu nie wolno moczyć rzęs. Cykl życia naturalnej rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni, następnie rzęsy naturalne wypadają pojedynczo wraz z przyklejoną rzęsą. Aby utrzymać niesamowity efekt należy uzupełnić rzęsy po upływie ok. 3-4 tygodni.

METODA 1 : 1

Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy do rzęsy naturalnej na całej jej długości (rzęsa do rzęsy). Rzęsy przyklejane są pojedynczo, rzęsa sztuczna do rzęsy naturalnej, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt przedłużenia i zagęszczenia. Rzęsy są u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom. Doczepiona rzęsa wypada razem z rzęsą naturalną.

  • Założenie rzęs metodą 1:1 – 200 zł
  • Uzupełnienie rzęs metodą 1:1 – 150 zł

METODA 3-4 D

Metoda ta wywodzi się z 1:1, jednak do jednej naturalnej rzęsy klientki przyklejane są 3 lub 4 sztuczne rzęsy. Dzięki temu zagęścimy nawet bardzo rzadkie rzęsy. Stosowane przy tych metodach są najczęściej rzęsy o grubości 0,07 mm. Rzęsy muszą być odpowiednio dobrane aby nie obciążyć naturalnych rzęs klientki co mogło by skutkować wcześniejszym wypadaniem.

  • Założenie rzęs metodą 3-4d – 250 zł
  • Uzupełnienie rzęs metodą 3-4d – 200 zł

METODA MEGA VOLUME

Metoda mega volume daje nam duże zagęszczenie większe niż przy metodzie 3-4d. Jesteśmy w stanie stworzyć piękne wachlarze bez nadmiernego obciążenia rzęs. Stosowane przy tej metodzie są rzęsy grubości 0,05 lub 0,03 mm. Jest to alternatywa dla rzęs naturalnych z norek, są one równie lekkie i mięciutkie co rzęsy naturalne.

  • Założenie rzęs metodą mega volume – 280 zł
  • Uzupełnienie rzęs metodą mega volume – 230 zł