Aromatherapy Associates Wolica, Janki, Nadarzyn, Warszawa - Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn, Klinika Urody - Secret of Beauty

Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn, Klinika Urody – Secret of Beauty

Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn
Klinika Urody Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Poprzedni
Następny

Aromatherapy Associates Wolica, Janki, Nadarzyn, Warszawa

Aromatherapy Associates Wolica, Janki, Nadarzyn, Warszawa

Aromatherapy Associates jest ekskluzywną brytyjską firmą globalnie cenioną, która przez ponad trzy dekady doskonali swoje umiejętności w wykorzystywaniu naturalnych, leczniczych składników oraz najczystszych ekstraktów i olejków eterycznych. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu powstała unikalna oferta terapeutyczna, która korzystnie wpływa na nasze ciało, umysł i emocje. Te cenione i wielokrotnie nagradzane produkty oraz zabiegi sprawiają, że doświadczenie aromaterapii staje się luksusowym i niepowtarzalnym doznaniem.

Skupiają się na tworzeniu unikalnych połączeń terapeutycznych olejków eterycznych. Każda kompozycja jest starannie i indywidualnie opracowana, aby w sposób naturalny wspierać zdrowy sen, redukować stres, zwiększać energię, wzmacniać pewność siebie oraz pielęgnować optymizm.

Aromatherapy Associates zabiegi Warszawa, Janki, Nadarzyn

W naszej ofercie znajdziesz:

  1. Niezwykłe doświadczenie aromaterapii Experience – Niezwykły zabieg, który uwalnia napięcia z każdej części ciała, pozostawiając uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Rozpoczyna się od wyboru olejku do masażu, który będzie odpowiedni do stanu emocjonalnego. Starannie dobrana siła nacisku stymuluje układ nerwowy, techniki masażu klasycznego łagodzą napięcie mięśniowe, natomiast drenaż limfatyczny usprawnia krążenie. W dłużej wersji zabiegu w czasie masażu twarzy aplikowany jest olejek dobrany do potrzeb skóry.
  2. Relaks i dobry sen Deep Sleep & Relax – Masz problem z zasypianiem lub masz płytki sen, który nie przynosi pełnego wypoczynku? Pomóc może Ci rozpieszczający masaż całego ciała wykorzystujący starannie dobrane ruchy wprowadzające w stan głębokiego relaksu. W czasie zabiegu stosujemy specjalną kompozycję olejków esencjonalnych zawierających wetiwerę, rumianek i drzewo sandałowe, które działają jak „tabletka na sen” – wyciszają myśli i ułatwiają zasypianie. Dodatkowo w recepcji spa możesz zamówić zestaw olejków, które przygotują Cię do snu.
  3. Różane rozpieszczenie Rose Indulgence – Ultra kobiecy zabieg, który poprawia nastrój i rozpieszcza całe ciało – od włosów aż po stopy. Skóra jest złuszczona, gładka, a następnie odżywiona kompletnym rytuałem z różaną maską. Zabieg rozpoczyna się od inhalacji i odprężającej, prowadzonej techniki oddychania, po którym następuje peeling całego ciała, zmiękczający skórę i umożliwiający pełne wchłonięcie kolejnych produktów różanych. Dodatkowo zabieg połączony z rytuałem pielęgnacji twarzy i włosów.
  4. Doskonałe ciało Revive & Tone – Kompletny detoks całego ciała, który obejmuje pięć kluczowych etapów terapeutycznych. Zabieg rozpoczyna się od szczotkowania ciała na sucho, po czym wykonywany jest pobudzający peeling z solą morską i olejkiem z zielonej kawy, który doskonale usuwa martwy naskórek. Maska i okład ze słodkowodnego błota rozjaśnia i wygładza skórę, a refleksologiczny masaż skóry głowy lub stóp usuwa napięcia. Następnie wykonywany jest głęboko odświeżający masaż nóg, który przywraca im lekkość. Ten wieloetapowy zabieg kończy się trzystopniową aplikacją olejków eterycznych, które ożywią ciało, odżywią skórę i pomogą zresetować umysł.

Szczotkę zabierz ze sobą do domu 🙂

Aromatherapy Associates - Cennik

Rytuały masażu Aromatherapy Associates

Niezwykłe doświadczenie aromaterapii Experience
60 min 290 zł
90 min 350 zł (wersja z masażem twarzy)*

Rytuały wellness Aromatherapy Associates

Relaks i dobry sen Deep Sleep & Relax
90 min 390 zł*

Zabiegi na ciało Aromatherapy Associates

Różane rozpieszczenie Rose Indulgence
90 min 480 zł*
120 min 550 zł*
Doskonałe ciało Revive & Tone
90min 500 zł*

*w cenie 30min sauna i jacuzzi

Efekty masażu Kobido - przed i po

Facebook
Instagram
Call Now Button