Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn, Klinika Urody – Secret of Beauty

Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn
Klinika Urody Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Poprzedni
Następny

BTL LYMPHASTIM (Drenaż limfatyczny) Wolica, Janki, Nadarzyn, Warszawa

Siedzący tryb pracy, brak aktywności fizycznej, nieprawidłowa dieta, hormony, używki oraz współistniejące choroby – wszystko to sprzyja kumulacji w organizmie toksyn oraz nadmiaru wody, co prowadzi do zmian zwłóknieniowych w tkance podskórnej, objawiających się jako cellulit. Na szczęście można temu skutecznie zapobiegać, wykorzystując możliwości, jakie daje nam zabieg BTL LYMPHASTIM™.
 
Drenaż limfatyczny to nowoczesna i skuteczna metoda masażu, który działa leczniczo na system limfatyczny. Zabiegi wykonywane aparatem BTL LYMPHASTIM działają na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego. Specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu limfatycznego oraz żylnego.
Profesjonalnie opracowane programy leczenia dostępne w aparatach BTL LYMPHASTIM likwidują między innymi przewlekłe obrzęki, niewydolność żył, niedokrwienność kończyn dolnych. Zapobiegają powstawaniu żylaków oraz stanowią doskonałe uzupełnienie opieki pooperacyjnej, a przede wszystkim pomagają pacjentom wrócić do normalnego funkcjonowania.
 

Czy ten zabieg jest dla mnie?

Zabiegi BTL LYMPHASTIM™ zaleca się wszystkim, którzy mają problemy z przepływem limfy. To również doskonałe rozwiązanie dedykowane osobom przed kuracją antycelulitową czy jako rekonwalescencja po zabiegach chirurgicznych.
Może być także świetnym uzupełnieniem w terapii łączonej z innymi zabiegami, wzmacniając jej rezultaty. Polecamy łączenie drenażu limfatycznego z zabiegami: Maximus, karboksyterapia, fala uderzeniowa, lipoliza iniekcyjna.
 

Ilu zabiegów potrzebuje?

Zaleca się przeprowadzenie od 4 do 10 sesji w zależności od rodzaju problemu, najlepiej 2 razy w tygodniu. Pacjenci zauważają pożądane rezultaty już po kilku zabiegach.
 

Czego mogę oczekiwać?

Drenaż limfatyczny to bezinwazyjna i skuteczna metoda pobudzenia układu krążenia żylnego oraz odprowadzenia nadmiaru limfy. Drenaż limfatyczny może nieść ze sobą wiele pozytywnych efektów. 
EFEKTY:
  • zmniejsza widoczność cellulitu, 
  • przyspiesza i ułatwia przepływ limfy, 
  • likwiduje obrzęki
  • poprawa ukrwienia tkanek i ich trofiki
  • sprzyja detoksykacji organizmu
  • usprawnia odchudzanie
  • zapobiega powstawaniu żylaków
  • uzupełnienie opieki po zabiegach np. liposukcji.
W celu maksymalizacji efektów zaleca się wykonywanie łagodnych ćwiczeń, zdrową dietę oraz picie dużej ilości wody.
 

Jak działa drenaż limfatyczny BTL?

BTL LYMPHASTIM™ to sekwencyjny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Odpowiedni ucisk struktur naczyniowych i limfatycznych pobudza cały układ limfatyczny do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze. Zabieg polega na naprzemiennym wtłaczaniu powietrza do specjalnie skonstruowanych mankietów i jego
wypuszczaniu w odpowiednich odstępach czasu. Po zabiegu pacjent odczuwa relaks, odprężenie i lekkość.

BTL LYMPHASTIM (Drenaż limfatyczny) Wolica, Janki, Nadarzyn - Cennik

Do innego zabiegu 50 zł (np. zabieg na twarz, stylizacja rzęs, manicure).

Drenaż limfatyczny BTL - Galeria

Facebook
Instagram
Call Now Button