Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn, Klinika Urody – Secret of Beauty

Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn
Klinika Urody Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Poprzedni
Następny

Depilacja paskowa i bezpaskowa Lycon Wolica, Janki, Nadarzyn, Warszawa

Żegnajcie drobne włoski i codzienne golenie! Dzięki najbardziej skutecznym zabiegom usuwania niechcianego owłosienia, przez wiele dni będziesz mogła cieszyć się wolnością. Polecamy również dla Panów. Usuń bródkę, wąsik. Sprawimy że Twoja twarz stanie się gładka na długo.

Skuteczna depilacja

W Secret of Beauty proponujemy najwyższą jakość zabiegów i komfort korzystając z profesjonalnych, renomowanych marek cenionych na całym świecie, charakteryzujący się wysoką skutecznością, usuwający nawet najtwardsze owłosienie oraz Lycon kuszący zapachami, polecany nawet do najkrótszych włosków (od 1mm)!

Woski Lycon są komponowane z najwyższej jakości żywic naturalnych, wosku pszczelego z zastosowaniem pobudzającej zmysły aromaterapii, zapewniają doskonałe rezultaty, usuwając uporczywe włoski o długości nawet 1 mm. Jednocześnie dzięki swojej niskiej temperaturze topnienia, elastyczności i delikatności zapewniają pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry, tak aby klient był w pełni zadowolony.

Depilacja Lycon – na  czym polega?

System depilacji Lycon to delikatność, skuteczność i precyzyja. Dzięki barierze Pre-Waxing OilTM, która zabezpiecza naskórek przed uszkodzeniem zabieg jest mniej bolesny. Wosk można nakładać kilka razy na to samo miejsce, dzięki czemu możesz wykonać zabieg precyzyjnie. Woski dają przyjemne odczucia przy nakładaniu, mają niską temperaturę topnienia.

Depilacja bezpaskowa Lycon - Cennik

Depilacja paskowa - Cennik

Depilacja paskowa i bezpaskowa Lycon Wolica, Janki, Nadarzyn, Warszawa​ - Galeria

Facebook
Instagram
Call Now Button