Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn, Klinika Urody – Secret of Beauty

Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn
Klinika Urody Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Poprzedni
Następny

Dermaquest Retinol C Infusion Peel Wolica, Janki, Nadarzyn, Warszawa

Retinol C Infusion Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skóry dojrzałej skłonnej do rumienia i teleangiektazji.

Zabieg wykorzystuje retinoidy w postaci beta-karotenu pochodzenia dyniowego oraz czystego retinolu (4%), które silnie wpływają na proliferację nowych białek podporowych skóry: kolagenu i elastyny. Retinoidy dodatkowo regulują pracę gruczołów łojowych oraz poprawiają strukturę i koloryt naskórka.
Zabieg dostarcza też skórze silną dawkę niezbędnej do produkcji kolagenu witaminy C, w postaci najbardziej czynnej biologicznie. Kwas L-askorbinowy (15%) został ustabilizowany i wzmocniony przez silny antyoksydant i substancję mającą zdolność naprawy DNA, czyli kwas ferulowy (1%).
Zabieg dodatkowo wprowadza do skóry najnowszy peptyd biomimetyczny okrzyknięty beziniekcyjnym wypełniaczem zmarszczek. Neodermyl (1%) wpływa na syntezę kolagenu typu I i III, który wraz z wiekiem gwałtownie zanika.

Efekty zabiegu

 • Wyrównanie struktury skóry
 • Poprawa jędrności i elastyczności
 • Spłycenie zmarszczek
 • Poprawa kolorytu i zmniejszenie przebarwień

Czy zabieg trzeba powtarzać?

 • Zalecamy wykonanie serii 6 zabiegów co 10-14 dni, dwa razy w roku

Wskazania do zabiegu

 • Zmarszczki i utrata jędrności na twarzy i szyi
 • Utrata elastyczności
 • Skóra z niedoskonałościami
 • Skóra zmęczona i pozbawiona blasku
 • Skóra naczyniowa skłonna do rumienia i teleangiektazji
 • Przeciwwskazania do zabiegu

Zabiegu nie stosujemy u osób uczulonych na retinol i miód, a także ze skórą bardzo wrażliwą. Peeling powinien być wykonywany w miesiącach o mniejszym nasłonecznieniu, tj. od września do maja.

Zalecenia po zabiegu

Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji. Może być lekko zaczerwieniona. Zaczyna się umiarkowanie złuszczać od drugiego dnia po zabiegu, trwa to maksymalnie do 6 dni. W tym czasie skórę należy intensywnie nawilżać i natłuszczać, nie wolno przyspieszać naturalnego procesu złuszczania np. pocieraniem bądź „skubaniem” naskórka. Konieczna też jest ochrona przed promieniami UV kremem z wysokim filtrem.

Dermaquest Retinol C Infusion Peel Wolica, Janki, Nadarzyn, Warszawa 1

Zabiegi terapeutyczne Dermaquest - Cennik

Dermaquest Retinol C Infusion Peel Wolica, Janki, Nadarzyn, Warszawa - Galeria

Facebook
Instagram
Call Now Button