Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn, Klinika Urody – Secret of Beauty

Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn
Klinika Urody Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Poprzedni
Następny

Manicure japoński Wolica, Janki, Nadarzyn

Manicure japoński to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk. Manicure japoński to nowoczesny manicure nadający paznokciom naturalny blask. Zawarte w nim witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia. Manicure japoński pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Ponadto zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokcia.

Szczególnie zalecany dla osób z łamliwymi paznokciami o nierównej powierzchni z rozdwajającą się płytką. Zabieg polecany również w pielęgnacji dłoni mężczyzn.

Na czym polega manicure japoński?

Zabieg polega na wmasowaniu pasty w płytkę paznokcia. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiając przenikanie substancji odżywczych. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed szybkim ich wypłukaniem z paznokcia. Jednocześnie płytka wygląda ładnie i ma jedwabisty połysk, który utrzymuje się do 2 tygodni.

Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni.

Manicure japoński - Cennik

Manicure japoński - Galeria

Facebook
Instagram
Call Now Button