Proces starzenia się a medycyna estetyczna - Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn, Klinika Urody - Secret of Beauty

Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn, Klinika Urody – Secret of Beauty

Proces starzenia się a medycyna estetyczna

Proces starzenia się jest naturalnym elementem naszego życia, którego nie jesteśmy w stanie wyeliminować. Jego skutki wpływają na nasze samopoczucie oraz powodują zachwiania w poczuciu pewności siebie.

Żyjemy intensywnie, na szczęście w wyjątkowo kreatywnym świecie, który daje nam precyzyjne narzędzia do zatrzymywania, hamowania a nawet blokowania tego procesu. Służą temu różne techniki medyczne.

Przede wszystkim należy znać podstawowe różnice pomiędzy zabiegami kosmetycznymi, medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną. Każdy z wymienionych sposób wpływania na wygląd ma ten sam cel – zlikwidować defekty urody, a co za tym idzie dodać kobiecie pewności siebie. Różnica polega przede wszystkim na stopniu ingerencji w naturalny wygląd.

Proces starzenia się a medycyna estetyczna

Zdarzają się jednak sytuacje, w których chęć natychmiastowego zlikwidowania problemu i uzyskania efektu, prowadzi do… przesady. Każda z nas wielokrotnie widziała zdjęcia osób, którym zdarzyło się nadużyć medycznych preparatów. Zatem jak znaleźć złoty środek?

Myślę, że rolą lekarza jest doradzenie zabiegów przywracających lepszy wygląd i samopoczucie. Metody odmładzania twarzy, zajmują tylko kilka chwil, a co najważniejsze, większość z nich nie pozostawia żadnych śladów po zabiegu. Jako przykład możemy podać iniekcje z botoxu, które likwidują zmarszczki.

Efekty zastosowania kwasu czy botoxu wyraźnie widoczne są już po 7 dniach, a wraz z nimi… pojawia się radość, poprawia się poczucie pewności siebie, czujemy przypływ nowych sił witalnych, które świetnie radzą sobie ze stresem. Uwierz nam, a najlepiej sprawdź sama, jak trudno być zestresowaną z piękną i odmłodzoną twarzą.

Do niekwestionowanych zalet zabiegów medycyny estetycznej należy szeroki wachlarz naszych usług. Dziś już nie tylko możemy szybko i dogłębnie złuszczyć martwy naskórek, odżywić skórę czy spłycić nawet głębokie zmarszczki, ale również za pomocą lasera pozbyć się na zawsze zbędnego owłosienia, trądziku, rozstępów czy cellulitu lub znacznie poprawić napięcie i owal twarzy. Wybór należy wyłącznie do Was!
Zapraszamy,

Szanowne Panie miło mi zaprosić Was do współpracy. Dowodem pracy lekarza są efekty w postaci zadowolenia i uśmiechu pacjentek.

Przedstawiam Wam czoło Kasi i zapraszam do zabiegu z użyciem toksyny botulinowej. Kasia od „zawsze” miała kompleks zmarszczki, wpływało to na jej samoocenę, zwracało uwagę innych osób co teraz jest już przedmiotem żartu ponieważ problemu zwyczajnie nie ma.
A więc Drodzy odważcie się i tak jak Kasia powiedzcie mi o tym, czego nie akceptujecie w wyglądzie Waszej skóry twarzy, być może tak jak u Kasi to zmarszczka może smutny wraz twarzy, albo podkrążone oczy. Odkryjcie siebie na nowo.

Magdalena Grusiecka
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Facebook
Instagram
Call Now Button