Przedłużanie rzęs. ZLifting, Botox i laminowanie rzęs – co to takiego?

Cenisz sobie naturalność? Nie byłaś przekonana do zabiegu doklejania rzęs?

Marzysz o pięknych, długich i podkręconych rzęsach naturalnych?

Teraz jest na to sposób! Przedstawiamy najnowszy hit – lifting , botox i laminowanie rzęs.

Naturalne rzęsy po zabiegu są piękne, czarne, lśniące i podkręcone – wyglądają oszałamiająco, ale bardzo naturalnie, bez efektu sztucznej firany doklejonych rzęs, który na szczęście odchodzi już do lamusa. Tak można opisać rzęsy po zabiegu liftingu marki Elleebana.

Na czym polega i jak wygląda zabieg liftingu rzęs?

Zabieg polega na zmianie kształtu naturalnych rzęs, a następnie utrwaleniu go w nowej pozycji. Po tej procedurze rzęsy stają się podniesione od nasady, podwinięte, a przez to też optycznie wydłużone, a także ładnie ułożone.

Zabieg może być zwieńczony aplikacją farby na rzęsy, co nada im pożądany odcień dobrany indywidualnie do każdej klientki.

Co to jest Botox rzęs?

Kolejnym etapem zabiegu jest aplikacja preparatu odżywczego – Organic Lash Botox, który jest głęboko odżywiającą kuracją na rzęsy. Zawartość preparatu zachwyci wielbicielki składników naturalnych, bo jest ich w nim aż 97,7 %.  Zabiegi z jego wykorzystaniem gruntownie odbudowują i pogrubiają zniszczone włókna włosa już od pierwszego zabiegu.

SKŁADNIKI AKTYWNE : woda różana, organiczny olej jojoba, olej z lnicznika siewnego, organiczny ekstrakt z bambusa, drożdże, ylang ylang, proteiny jedwabiu, olej makadamia, olej z nasion ogórecznika, kwas mlekowy.

Na czym polega laminowanie rzęs?

Keratynowa laminacja jest formą serum, zawierającą czystą keratynę, co sprawia, że rzęsy stają się silniejsze i wyraźnie grubsze. Serum nie tylko chroni, ale i dostarcza rzęsom witaminy oraz proteiny, co pozwala im rosnąć szybciej. Kuracja odżywcza zawiera proteiny pszenicy i soi oba te składniki pomagają nawilżyć, odbudować osłabione rzęsy i nadać im połysku.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

  • uszkodzenia skóry w obrębie oka, w tym świeży makijaż permanentny,
  • infekcje oka i jego okolicy,
  • cienkie i kruche rzęsy naturalne,
  • długotrwałe używanie odżywek do rzęs,
  • rzęsy zniszczone po aplikacji rzęs sztucznych,
  • uczulenia na którykolwiek składnik preparatów.

Jak długo utrzymuje się efekt ?

Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 6-8 tygodni i zależny jest od indywidualnego cyklu wzrostu rzęs. Każdego dnia co najmniej kilka rzęs wypada  i jest zastąpione nowymi, efekt zatem będzie się powoli zmniejszał wraz z wymianą rzęs naturalnych. Poniżej przedstawiam zdjęcia przed i po zabiegu.

Czy po zabiegu można używać odżywek i mascary ?

Po zabiegu można  kontynuować codzienne czynności takie jak tuszowanie rzęs i wykonywanie makijażu, bez wpływu na efekt.

Jak pielęgnować rzęsy po zabiegu?

Przez najbliższe 24 godziny po zabiegu należy unikać makijażu i demakijażu oczu, kontaktu z wodą, parą wodną, wysoką temperaturą oraz kosmetyków stosowanych w okolicach oczu.

Po tym czasie można już tylko cieszyć się nowym wyglądem rzęs bez żadnych ograniczeń. Kolejny zabieg można wykonać po około 5-6 tygodniach.

Podsumowując dzięki innowacyjności zabiegu, rzęsy są niesamowicie podkręcone, a spojrzenie staje się bardziej wyraziste, nadal zachowując swoją naturalność. Sam zabieg jest idealny dla osób których naturalne rzęsy są proste oraz skierowane w dół. Zabieg wiąże się z dużą wygodą na co dzień, ponieważ można całkowicie pożegnać się z zalotką.