Maximus TriLipo – trójpolarna fala radiowa

Maximus TriLipo™ to urządzenie wykorzystujące trójpolarną falę radiową (TriLipo RF) oraz innowacyjną, dynamiczną aktywację mięśni (TriLipo DMA), oddziaływuje jednocześnie na 3 poziomach – aktywizuje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie.
Maximus intensywnie rozgrzewa tkankę tłuszczową, upłynnia ją i nadmiar w postaci kwasów tłuszczowych wędruje do naczyń krwionośnych, a następnie do mięśni w celu ich przetworzenia na energię (tzw. Spalanie). Jednocześnie działa dynamiczna stymulacja mięśni.
Jeśli stosujesz dietę, ćwiczysz, a nadal nie możesz pozbyć się tkanki tłuszczowej z takich miejsc jak: brzuch, boczki, wewnętrzna strona ud, bryczesy to Maximus jest idealnym zabiegiem dla Ciebie.

Sprawdzi się również u osób odchudzających się i kobiet po ciąży z problemem wiotkiej skóry w celu napięcia i ujędrnienia. Silne rozgrzanie obkurcza włókna kolagenowe, dzięki czemu nie ma efektu wiotkiego brzucha po utracie wagi.
Podczas zabiegu wykonywany jest intensywny masaż głowicą, ciało rozgrzewane jest do temperatury 60 C, dzięki czemu następuję upłynnienie tłuszczu i skrócenie włókien kolagenowych, dlatego efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.
Zabieg Maximus można wykonać na dowolne partie ciała. Czas zabiegu w zależności o partii ciała trwa od 15 minut do 1,5 godziny. Najlepsze rezultaty uzyskujemy w serii 4-6 zabiegów.

Efekty zabiegu Maximus na ciało:

  • redukcja cellulitu i rozstępów,
  • zmniejszenie rozmiaru komórek tłuszczu,
  • redukcja w obwodzie i poprawa konturów ciała,
  • poprawa cyrkulacji krwi i limfy,
  • podniesienie naturalnego metabolizm tłuszczu,
  • ujędrnienie skóry po ciąży, liposukcji, dramatycznej utracie wagi.