Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn, Klinika Urody – Secret of Beauty

Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn
Klinika Urody Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Zabiegi na twarz Wolica, Janki, Nadarzyn
Poprzedni
Następny

O naszym salonie kosmetycznym

Salon Secret of Beauty to miejsce najnowocześniejszych, ale co najważniejsze skutecznych i bezpiecznych terapii, które powstało z pasji do piękna!

Salon kosmetyczny Wolica, Janki, Nadarzyn, Klinika Urody - Secret of Beauty

Bogate doświadczenie naszego salonu kosmetycznego, innowacyjne sprzęty i preparaty oraz indywidualne podejście do problemów estetycznych sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Bardzo zależy nam na Twoim zadowoleniu z naszych usług, ale przede wszystkim na rozwiązaniu Twojego problemu, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę profesjonalnych zabiegów.

MGR SYLWIA KOWALCZYK

Kosmetolog, założycielka firmy

Absolwentka kosmetologii o specjalizacji Spa&Wellness Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyła studium Naturalnych Metod Leczenia – Medikon. Specjalistka w dziedzinie pielęgnacji twarzy i ciała oraz styliska przedłużania i zagęszczania rzęs. Bierze udział w kongresach kosmetologicznych oraz w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Jej szczególna pasja do zawodu przekłada się na jakość wykonywanej pracy oraz miłą atmosferę podczas wykonywanych zabiegów. Komunikatywna, o pogodnym usposobieniu, z łatwością nawiązuje szybki kontakt z ludźmi co pozwala stworzyć miłą atmosferę w salonie.
Sylwia Kowalczyk Kosmetolog, Wolica, Janki, Nadarzyn
Kosmetolog Wolica, Janki, Nadarzyn

MGR NINA ANDRZEJEWSKA

Kosmetolog

Magister kosmetologii, z wyróżnieniem ukończyła studia Wyższej Szkoły Kosmetologii i Nauk o Zdrowiu w Łodzi otrzymując stypendium naukowe.
Licencjonowany specjalista w zakresie edukacji zdrowotnej i zdrowia publicznego, absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej w Łodzi.
Pasjonatka swojego zawodu, dla której zadowolenie Klienta jest zawsze największą satysfakcją. Jak sama twierdzi kosmetologia to nie tylko praca, ale przede wszystkim Jej wielka pasja.
Kosmetolog z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, ogromną wiedzą, którą nieustannie poszerza uczestnicząc w kolejnych kursach, szkoleniach i konferencjach.
Propaguje indywidualne oraz holistyczne podejście w terapiach twarzy i ciała.
Jest osobą zawsze uśmiechnięta, otwartą, kochająca pracę z ludźmi.
W salonie Secret of Beauty ceni sobie spokój , intymność oraz przyjazną atmosferę tego miejsca.

Dorota Żerdzińska

Stylistka paznokci i kosmetyczka

Z wykształcenia Technik Uslug Kosmetycznych oraz Technik Sterylizacji.
Posiada wieloletnie doświadczenie w kosmetyce i stylizacji paznokci. Brała udział w wielu szkoleniach związanych ze stylizacją i zdobieniem paznokci, ukończyła także kurs podologiczny. Robienie paznokci to jej ogromna pasja!

Dorota cały czas podnosi swoje kwalifikacje chętnie uczestnicząc w szkoleniach.

Jest osobą uśmiechniętą, z pozytywnym nastawieniem do życia i z łatwością nawiązuje kontakt z klientkami.
W wolnym czasie uwielbia gotować i spędzać czas w ogrodzie.

Dorota Żerdzińska kosmetolog Wolica
Medycyna Estetyczna dr Magdalena Grusiecka Stańczyk Wolica, Janki, Nadarzyn

DR MAGDALENA GRUSIECKA STAŃCZYK

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, psychiatra. W praktyce zawodowej koncentruje się na kobietach i ich potrzebach, szczególne zainteresowanie to: psychosomatyka, zab.depresyjne, zaburzenia psychiczne u kobiet w ciąży. Swoją wiedzę dodatkowo pogłębia na licznych szkoleniach i kursach. „Poprzez naukę wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, obserwowałam medycynę ważną i prężną. Myśle, że rolą lekarza jest umiejętne doradzenie skutecznych zabiegów tak, aby każdy mógł starzeć się piękniej.”

Opinie naszych klientów

Znasz nasz salon kosmetyczny?

Dobry salon kosmetyczny, opinie Wolica, Janki, Nadarzyn
Facebook
Instagram
Call Now Button