O nas

Witaj w Secret of Beauty Clinic, Twoim salonie kosmetycznym w Wolicy, gdzie piękno nie ma dla nas tajemnic.

Naszym celem jest zapewnienie Ci miejsca, w którym doświadczysz najnowocześniejszych, ale przede wszystkim skutecznych i bezpiecznych zabiegów. Pasja do piękna oraz długoletnie doświadczenie pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych Klientów. Zależy nam na tym, aby każda wizyta w naszym salonie była dla Ciebie chwilą relaksu i regeneracji.

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów, które pomogą Ci zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie, takie jak:

  • Zabiegi na twarz
  • Laseroterapia
  • Depilacja laserowa
  • Kosmetologia estetyczna
  • Manicure i pedicure
  • Stylizacja brwi i rzęs

W Secret of Beauty zadbamy również o Twoje odprężenie, oferując relaksacyjne masaże. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne pakietowe oferty, idealne na prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie.

Prawdziwe Piękno jest w Tobie. Odkrywaj je z nami!

Nasz zespół

Kadra specjalistów Secret of Beauty to serce naszego salonu, a każdy z nas jest tu, aby zadbać o Twoje piękno i dobre samopoczucie.

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w branży kosmetycznej. Dzięki temu możemy zaoferować Ci zabiegi na najwyższym poziomie, z użyciem nowoczesnego sprzętu i najlepszych preparatów.

 

SYLWIA KOWALCZYK

Kosmetolog, założycielka kliniki

Absolwentka kosmetologii o specjalizacji Spa&Wellness Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyła studium Naturalnych Metod Leczenia – Medikon. Specjalistka w dziedzinie pielęgnacji twarzy i ciała oraz styliska przedłużania i zagęszczania rzęs. Bierze udział w kongresach kosmetologicznych oraz w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Jej szczególna pasja do zawodu przekłada się na jakość wykonywanej pracy oraz miłą atmosferę podczas wykonywanych zabiegów. Komunikatywna, o pogodnym usposobieniu, z łatwością nawiązuje szybki kontakt z ludźmi co pozwala stworzyć miłą atmosferę w salonie.

DOROTA GRZEGRZÓŁKA

Kosmetolog, manager kliniki

Anna Sadowska

Kosmetolog

DR JOANNA ULAN-DROZDOWSKA

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na co dzień pracuje w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie – kończy specjalizację z neonatologii.
Skóra, jej pielęgnacja i wszystko co na nią wpływa były przedmiotem jej zainteresowań od początku studiów, a po ukończeniu studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w 2018 roku zajmuje się tym zawodowo. Stale się dokształca, uczestnicząc w kongresach, ale też doczytując fachową literaturę i śledząc trendy. Najważniejsze dla niej jest podejście holistyczne do pacjenta i spowolnienie u niego procesów starzenia, bez znacznej ingerencji w naturalne indywidualne cechy.
Prywatnie kocha podróżować i gotować, gdy nie czyta artykułów medycznych uwielbia literaturę wszelaką.

NATALIA KIERZKOWSKA

Kosmetolog, recepcjonistka

Studentka 3 roku kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Specjalizuje się w stylizacji brwi oraz rzęs. Ukończyła w tym zakresie 6 szkoleń. Poprzez kursy i szkolenia rozwija swoje umiejętności w kosmetologii. Jest osobą uśmiechniętą i pogodną.

ALEKSANDRA WOZIWODA

Kosmetolog, recepcjonistka

Uzyskała tytuł licencjonowanego kosmetologa, ale wciąż pogłębia swoją wiedzę na studiach magisterskich na kierunku kosmetologia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. W salonie dba o pacjentów od samego wejścia, tworząc przyjazną atmosferę. Jest osobą życzliwą, uśmiechniętą, otwartą oraz komunikatywną. Stawia na ciągły rozwój i bierze udział w licznych szkoleniach. Prywatnie jest osobą rodzinną i towarzyską.

NATALIA HONCHARENKO

Stylistka paznokci

MAGDA HAQ

Masażystka

Viktoria Bilyk

Stylistka rzęs