Masz problem z wypadającymi włosami?

W przypadku schorzeń związanych ze skórą głowy należy natychmiast udać się do specjalisty dermatologa, celem specjalistycznej konsultacji.
Włosy rosną w tempie około 1-1,5 cm na miesiąc, człowiek ma przeciętnie 80-100 tys. włosów. Najmniej mają ich rudzi, najwięcej blondyni. Codziennie wypada 70 -100 włosów.

Na rynku istnieje wiele produktów, które są promowane jako produkty skuteczne, niestety leczenie problemu wypadania włosów jest problemem bardzo zróżnicowanym i należy indywidualnie dobrać terapię do pacjenta.

Metodą skuteczną z odpowiednimi badaniami i obserwacją efektów, jest peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler , to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.

Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego i specjalna technologia polegająca na przedłużonym działaniu preparatu – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają.

Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. Terapię należy powtórzyć po roku. Można dokonać zabiegu wcześniej po indywidualnych ustaleniach.
Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego,ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Pojedynczy zabieg z wykorzystaniem produktu DR.CYJ Hair Filler trwa do ok. 30 min. i polega na wykonaniu serii mikro wkłuć. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć – podawana jest niewielka ilość skoncentrowanego preparatu.

Zapraszamy do konsultacji i zadbania o włosy.