Niezwykłe metamorfozy ciała

Zbliża się okres wakacyjny, która z nas nie marzy o pięknym i gładkim ciele, aby z dumą założyć wymarzony kostium kąpielowy. Nie trzeba wcale być w rozmiarze xs, aby ładnie prezentować się na plaży. Jędrna skóra, brak cellulitu wygląda bardzo ponętnie i sexy również w większych rozmiarach.

Żeby przejść metamorfozę trzeba się sporo napracować, nie chodzi tu tylko o samą przemianę wewnętrzną, chociaż ta też może być warta zainteresowania, ale także o wygląd zewnętrzny, bo ten ma za zadanie wywołać efekt WOW.

Każdy, kto kiedykolwiek próbował radykalnie zmienić wygląd swojego ciała, wie, z jakimi wyrzeczeniami się to wiąże. Odchudzanie, aktywność fizyczna i dodatkowe zabiegi upiększające to trudny proces, który wymaga silnej woli. Osiągnięty jednak cel ma nie tylko zbawienny wpływ na zdrowie, ale także realnie podnosi jakość życia – w końcu lepiej czujemy się we własnym ciele, a większa pewność siebie otwiera drzwi do nowych możliwości. Często jednak w toku przemiany zastanawiamy się, po co to wszystko, ile to będzie jeszcze trwało, kiedy w końcu osiągniemy upragniony cel…

Być może zmotywują was osoby, którym udało się przetrwać wszelkie kryzysy i uzyskać wymarzony efekt. Zobacz niesamowite metamorfozy kobiet, które nareszcie osiągnęły widoczne rezultaty.

JAK PRZEJŚĆ METAMORFOZĘ CIAŁA, OD CZEGO ZACZĄĆ???

Na początek umów się na bezpłatną konsultacje w naszym salonie.

Podczas rozmowy:

 • Omówione zostaną przeciwskazania 
  Zastosowana kuracja powinna być nie tylko super skuteczna, ale również bezpieczna, dlatego omówienie przeciwskazań jest niezwykle istotne, aby wykluczyć nieodpowiednie zabiegi.
 • Przedstawione zostaną wskazania i zalecenia zabiegowe
  Określenie przebiegu terapii umożliwi od razu ocenić ile czasu i pieniędzy potrzebujesz, aby osiągnąć upragnione efekty. Nie chodzi przecież o to, aby zacząć, nie skończyć i ponieść straty finansowe. Profesjonalna ocena stanu skóry i właściwy dobór terapii pozwolą tego uniknąć.
 • Opowiesz o swoich oczekiwaniach i celach jakie chcesz osiągnąć. 
  Ciało każdej z nas jest całkiem inne, dlatego podczas pierwszej wizyty należy dokładnie określić, z których partii swojego ciała nie jesteś zadowolona i dlaczego ( bo cellulit, bo słaba jędrność skóry, bo rozstępy itd.) Właściwa ocena pozwoli na dobór odpowiedniej terapii.
 • Opowiesz o swoim odżywianiu, aktywności fizycznej i swoich przyzwyczajeniach.
  Styl życia, dieta i ruch w dużym stopniu odpowiadają za wygląd naszego ciała.Zaczynając metamorfozę często trzeba zmienić choć trochę nasze nawyki żywieniowe już na zawsze. Nie chodzi tu o to, aby cały czas być na diecie, ale o to żeby zacząć unikać rzeczy, które przyczyniają się do złego wyglądu naszego ciała, bo jeśli tego nie uczynimy długo nie będziemy się cieszyć z efektów zabiegowych.Nawet niewielkie zmiany w odżywianiu mogą diametralnie zmienić wygląd Twojego ciała.Aby efekty zabiegów i ich trwałość była jak najdłuższa ważna jest również aktywność fizyczna.
  Najistotniejszy jest tu wybór formy ruchu !!!!
  Pamiętaj nie wybieraj ćwiczeń, które będziesz wykonywać z niechęcia. Spróbuj znaleźć dla siebie taką formę ruchu, która będzie się Tobie podobać, może na początku nie będzie wcale łatwo, ale gwarantujemy, że z czasem się uzależnisz ?
 • Zrobione zostaną pomiary ciała i zdjęcia.
  Bardzo zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientek dlatego skrupulatnie wykonujemy pomiary i zdjęcia, które niejednokrotnie są dodatkową motywacją w trakcie zabiegów, a także pomagają lepiej ocenić efekt końcowy.

Konsekwencja i kompleksowe podejście do wyzwania to gwarancja sukcesu!

Poniżej przedstawiamy zdjęcia efektów zabiegów naszych klientek ?